ByTheWayGaming
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Counter Strike 1.6 Klan
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Primjedbe....!!!!

Go down 
4 posters
AuthorMessage
Nominusss




Posts : 37
Join date : 2009-04-08
Age : 30
Location : Banja Luka

Primjedbe....!!!! Empty
PostSubject: Primjedbe....!!!!   Primjedbe....!!!! EmptyWed Apr 08, 2009 5:46 pm

Eeee..Opasno sam ljut na sve...
Trebamo mnogo vise vjezbati, vidjeli ste i sami kolko smo puta samo uradili onu taktiku 4 1... ono je smjesno... a i sad nije bas nesto pr0...moramo dosta vise vjezbati... i jos nesto...vjezbali smo samo u TT... sad moramo vjezbati u CT
i da...
Uvijek igramo i vjezbamo jebeni dd2.... jebo to... puno mi je dosadio, a nije to sto mi je dosadio...
Nego...Kad budemo igrali neku ligu, igraju se 3 mape... a mi samo dd2 uzimamo, i to mozda.. posto nikad ne vjezbamo...
znaci na ligi ce nas likovi sabiti...znaci sabiti....
Znaci od sutra...ocu da vas vidim posle cw-a.. na msn-u... i nemoj da se ko zali, joj ne da mi se vjezbat i ta sranja...
nema toga!
i jos samo nesto...
Sutra bi trebali imati cw, sa onim sto su izasli kad smo ja i nani RR komp... tako da se pripremite, i poslije toga, ako nebudemo imali vise cw-ova...SVI OSTAJU NA SERVERU... i vjezbamo ako treba cjelu noc.....ali vjezbamo 3 do 4 mape !
eto, toliko od mene...
OVO JE PRIMJEDBA, zato sto nikad ne vjezbamo Smile))
Drago mi je sto ste me saslusali, jos samo trebate poslusati xD
eto...cujemo se...
zzzz Very Happy
Back to top Go down
LaGGeR -.^




Posts : 59
Join date : 2009-04-08

Primjedbe....!!!! Empty
PostSubject: Re: Primjedbe....!!!!   Primjedbe....!!!! EmptyThu Apr 09, 2009 3:16 pm

slazem se sa nomijem ...ali nomi ti si puko ! kako ti se dalo swe owo pisati :S :S
Back to top Go down
Nominusss




Posts : 37
Join date : 2009-04-08
Age : 30
Location : Banja Luka

Primjedbe....!!!! Empty
PostSubject: Re: Primjedbe....!!!!   Primjedbe....!!!! EmptyThu Apr 09, 2009 6:25 pm

ty LaGGeR, sto se slazes.... al buraz, necu da imam klan a da sa njim samo cw-ove igram... treba se neka liga osvojiti, da malo poznatiji budemo...a ne samo ovako cw.. za cw-om... od toga skoro pa nemamo nista...
Mnogo vise nam vjezbe treba, al sto je jos gluplje... neki igraci kao sto su kralj, Njima se spava u 1 nemogu da vjezbaju,... Nema toga.. ko da se meni ne spava... al burazzz ako oce svi da vjezbaju sto bi ja bio izuzetak...tako da kralj, nemoj da se ponavlja u buduce...
Onda, trazite razne forume i regg se na njima, i trazite lige.. da mozemo igrati.. ali prije toga naravno puno vjezbe, kao sto sam rekao i u proslom postu... Nuke gubimo, inferno mozda, train gubimo... znaci To je ono 100 %.. tako ako ne budemo vjezbali...eto to je to...ali kad budemo vjezbali moraju svi iz klana biti prisutni... jer ce oni igrati mozda na nekoj ligi, ako nebude igraca nekog... tako da, budite malo organizovani, jedino se ja nesto trudim oko klana i ostalo, i sandro...ali sta mozemo nas dvojica sami nista...tako da....
Nemojte da se izvlacite, nego drugi put kad kazem vjezbamo, ima da vjezbamo...nemojte srat.. Smile)
Eto hvala na razumjevanju
LaGGeR...Da mi se pisat, zato sto se trudim da klan opstane i da budemo jos 3 puta jaci...
Zato pisem, sigurno ne pisem radi toga sto mi je dosadno... nego zelim da sve jedne likove sabijamo, mislim to i radimo ....ali jos vise.. i sto je najveci problem samo to radimo u dd2... a negdje drugdje ... likovi bi uzeli...
tako da , ima da samo mape vjezbamo... i taktike... kralj ima jednu finu taktiku u infernu, i to moramo svi znati... eto
Moramo vjezbati...Trudite se i vi malo oko klana...ne samo ja ...eto
Aj uzivajte Very Happy
Back to top Go down
LaGGeR -.^




Posts : 59
Join date : 2009-04-08

Primjedbe....!!!! Empty
PostSubject: Re: Primjedbe....!!!!   Primjedbe....!!!! EmptyFri Apr 10, 2009 8:21 am

o5 se slazem sa budalom Very Happy Very Happy pig Laughing
Back to top Go down
Nominusss




Posts : 37
Join date : 2009-04-08
Age : 30
Location : Banja Luka

Primjedbe....!!!! Empty
PostSubject: Re: Primjedbe....!!!!   Primjedbe....!!!! EmptyFri Apr 10, 2009 9:25 am

Opet ty LaGGeR... XD
Back to top Go down
DJ SniperWolf
Admin
DJ SniperWolf


Posts : 14
Join date : 2009-04-08
Age : 31
Location : Rijeka, Hrvatska

Primjedbe....!!!! Empty
PostSubject: Re: Primjedbe....!!!!   Primjedbe....!!!! EmptyFri Apr 10, 2009 9:35 am

ja se ne trudim kao ccc Very Happy

novi msn i 70 kontakata samo lidera klanova Very Happy to je svaki dan po 5-6 cw koje ja orgniziram..Very Happy
Back to top Go down
Nominusss




Posts : 37
Join date : 2009-04-08
Age : 30
Location : Banja Luka

Primjedbe....!!!! Empty
PostSubject: Re: Primjedbe....!!!!   Primjedbe....!!!! EmptyFri Apr 10, 2009 10:28 am

brate, to je sve super... al samo cw-ove picimo...Trebamo malo vjezbe...sto jeste jeste, oko cw-ova.. bas si pr0 xD
al glupo je sto nikad ne igramo dve mape, ili bar inferno prvu... to nam je vjezba,,
nemoramo sve uzimati, znaju drugi kako igramo,... trebamo vjezbat inferno ... ili nuke... eto...toliko... Syaaa
Back to top Go down
Str[|]keR ^




Posts : 44
Join date : 2009-04-10
Location : Banja LUka

Primjedbe....!!!! Empty
PostSubject: Re: Primjedbe....!!!!   Primjedbe....!!!! EmptyFri Apr 17, 2009 10:22 am

Da............ja se slazem sa nomijem..............on je potpuno u pravu.............igrate dobro dd2 u terorima ............u ctovima morate jos malo vjezbat...........nominus je potpuno u pravu ........... uvezi liga................poznati ste u bosni i srbiji................al u njemackoj niko ne zna za vas.................npr....za sk-gaming svi znaju.............u bilo kojoj zemlji...............tako trebaju i za vas znat...................zato trebate igrat vise lige .............i bit zainteresovaniji................kao nominus...............on je uvjek u pravu....kad sam gledo kako igrate nuke..............ja sam se prenerazijo.....namete nijedne taktike koja valja....na nuke ofc................................ovo sam napiso samo bezzveze .............sta je imam vama govorit......malo mi je dosadno ..................pa ajde da odem na forum btw klana..............i..........nominus je u pravu xDxD:D AL OVO ZA NUKE JE OZB
Back to top Go down
LaGGeR -.^




Posts : 59
Join date : 2009-04-08

Primjedbe....!!!! Empty
PostSubject: Re: Primjedbe....!!!!   Primjedbe....!!!! EmptyFri Apr 17, 2009 11:50 am

zrna jel ti iko reko da si budala ?
Back to top Go down
Str[|]keR ^




Posts : 44
Join date : 2009-04-10
Location : Banja LUka

Primjedbe....!!!! Empty
PostSubject: Re: Primjedbe....!!!!   Primjedbe....!!!! EmptyFri Apr 17, 2009 12:04 pm

Zavisi ko pita??
Back to top Go down
Nominusss




Posts : 37
Join date : 2009-04-08
Age : 30
Location : Banja Luka

Primjedbe....!!!! Empty
PostSubject: Re: Primjedbe....!!!!   Primjedbe....!!!! EmptySun Apr 19, 2009 9:48 am

Eo moga covjeka !!!
Zrna , svaka ti cast !.... Napokon, da je neko 100 % suglasan sa mnom...!!!
Toooo ZRNA!...
kazem ja.... bezze sve, ligu ko zna dal cemo prvu uzet, posto se igraju 3 mape -.-'
VJEZBA!!!
Za par dana svi na msn, vjezba pocinje od 23h... traje dok svi ne umru, dok vam se mis ne raskomada... dok vam monitor sam ne krepa!!! DO TAD JE VJEZBA xD
Hvala na razumjevanju Smile))
Back to top Go down
Str[|]keR ^




Posts : 44
Join date : 2009-04-10
Location : Banja LUka

Primjedbe....!!!! Empty
PostSubject: Re: Primjedbe....!!!!   Primjedbe....!!!! EmptyMon Apr 20, 2009 12:01 am

Jebiga lice:...ja samo istinu govorim !!!Razz
Back to top Go down
LaGGeR -.^




Posts : 59
Join date : 2009-04-08

Primjedbe....!!!! Empty
PostSubject: Re: Primjedbe....!!!!   Primjedbe....!!!! EmptyMon Apr 20, 2009 1:17 pm

ti samo supak lizes ... =.=
Back to top Go down
Str[|]keR ^




Posts : 44
Join date : 2009-04-10
Location : Banja LUka

Primjedbe....!!!! Empty
PostSubject: Re: Primjedbe....!!!!   Primjedbe....!!!! EmptyWed Apr 22, 2009 5:08 am

Dobro ja da nije tvoj govnasti --__--
Back to top Go down
Sponsored content





Primjedbe....!!!! Empty
PostSubject: Re: Primjedbe....!!!!   Primjedbe....!!!! Empty

Back to top Go down
 
Primjedbe....!!!!
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
ByTheWayGaming :: Forum , Clanovi :: Pohvale , Primedbe , Predlozi-
Jump to: